Gimnazjum w Sadownem

Publiczne Gimnazjum im. bł. Edwarda Grzymały w Sadownem

„Ostatni raz z moją klasą…”

 20 czerwca 2018 r. uroczyście pożegnaliśmy gimnazjalistów klas trzecich. O godzinie 9.50 uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście zebrali się w Gminnej Hali Sportowej,  by wspólnie świętować ukończenie gimnazjum przez  trzecioklasistów.

 

Na początku sztandar szkoły został przekazany uczniom klas drugich, a uczniowie klas trzecich złożyli uroczyste ślubowanie. Następnie pani dyrektor i wychowawcy klas trzecich wręczyli Dyplomy Absolwenta swoim wychowankom. Pani dyrektor Małgorzata Zyśk, zabierając głos, podsumowała trzy lata pracy uczniów kończących naukę w gimnazjum. Szczególne słowa uznania skierowała do tych, którzy uzyskali  bardzo dobre wyniki w nauce i wręczyła im nagrody książkowe, a także do ich rodziców, którzy, w dowód uznania, otrzymali Listy Gratulacyjne, jako podziękowanie za wkład włożony w wychowanie i edukację dzieci. Tego dnia przyznano także Nagrody Wójta sześciu uczennicom: Weronice Szycko, Patrycji Szycko, Martynie Kowalczyk, Natalii Kolankowskiej, Natalii Brzostek i Weronice Akonom oraz Nagrody Specjalne uczniom o wyjątkowej kulturze osobistej, takcie, obowiązkowości- Julii Piątek i Piotrowi Sawickiemu. Gratulujemy. Pani dyrektor wręczyła także Podziękowania wszystkim rodzicom, którzy w tym roku aktywnie działali dla dobra społeczności szkolnej.

Majestatycznym krokiem poloneza uczniowie klas trzecich rozpoczęli kolejną część uroczystości- część artystyczną. Układ tańca i uczniów przygotowała pani dyrektor.

Akademia była dla wszystkich niespodzianką. Wyjątkowo w jej organizację zaangażowała się jedna z mam- Pani Anna Subda. Wraz z grupą uczniów przygotowała pełne humoru i spektakularne scenki na kanwie programu „Mam Talent”. Na zakończenie każda z klas trzecich podziękowała nauczycielom i rodzicom za trud i poświęcenie włożone w ich wychowanie i edukację, śpiewając piosenkę.

Część oficjalną uroczystości zakończył występ drugoklasistów, którym pożegnali swoich starszych kolegów.

Niektórym zakręciła się łezka w oku, innym na obliczach pojawił się szeroki uśmiech, gdyż wreszcie poczuli się wolni po ciężkiej pracy w roku szkolnym 2017/2018. 

luty 2019
N P W Ś C Pt S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 1 2

Przyjazne Strony:

Statystyki strony

Użytkowników:
1
Artykułów:
313
Zakładek:
9
Odsłon artykułów:
550517