Gimnazjum w Sadownem

Publiczne Gimnazjum im. bł. Edwarda Grzymały w Sadownem

Godziny Pracy

Godziny przyjęć dyrektora szkoły

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

9:45 – 12:25

8:55 – 12:25

9:45 – 12:25

8:00 – 10:30

8:30 – 10:00

Sekretariat

Sekretariat szkoły czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30.

Pedagog

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8:00 -14:15

8:00 – 15:00

9:15 – 14:15

8:00 – 15:00

8:30 – 14:15

 

 

 Pielęgniarka szkolna

Gabinet czynny codziennie w godzinach : 8:00 – 14:00 (pomieszczenie znajduje się w dawnym budynku internatu ZSP)

Biblioteka

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

10:30 – 12:35

11:20 – 12:35

11:20 – 12:35

11:20 -12:35

11:20 – 12:35

 

Czytelnia czynna jest w godzinach pracy biblioteki szkolnej.

 

Świetlica

Świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach :

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

7:00 – 15:05

7:00 – 15:05

7:00 – 15:00

7:00– 15:05

7:00 – 14:15

 

 

Obiady

Obiady dla uczniów w stołówce Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych wydawane są od poniedziałku do piątku w godzinach: 11.20 – 12.35

 

ORGANIZACJE DZIAŁAJĄCE W SZKOLE

 

Nazwa organizacji

Prowadzący

Samorząd Uczniowski

Arkadiusz Kotowski –

z wyboru uczniów

PCK

Maria Bronisz

Sklepik

Anna Kalata

Kronika Gimnazjum

Urszula Kasiak

Kronika sportu oraz księga rekordów szkoły

Jadwiga Giers,

Małgorzata Zyśk

Opieka nad sprzętem nagłaśniającym

Arkadiusz Kotowski

 

KOŁA ZAINTERESOWAŃ DZIAŁAJĄCE W GIMNAZJUM IM. BŁ. E. GRZYMAŁY W SADOWNEM

 

Nazwa koła

Prowadzący

Koło teatralne „Grupa Edwarda”

Dorota Gałązka

Koło ekologiczne „Szaleni ekolodzy”

Ewelina Puścian

SKS „1” dla klasy III

Jadwiga Giers

SKS „2” dla klasy II

Jadwiga Giers

Koło filmowe

Izabela Wrzosek

Koło origami

Anna Gierej

Koło liturgiczne

ks. Michał Marczak

 

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

 

Zajęcia

Prowadzący

Klasy

Liczba godzin

Jęz. rosyjski

Grażyna Grędziak

IIa, IIb

1

Jęz. angielski

Arkadiusz Kotowski

Ia,Ib,Ic

1

Marta Kotowska

IIa, IIb

1

Matematyka

Anna Kalata

Ib,IIa, IIb

2

Przyrodnicze

Ewelina Puścian

IIb

1

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

Izabela Wrzosek

Renata Majbańska

      IIIb

      IIIa

            1

            1

Doradztwo zawodowe

 Mirosława Terciak 

Urszula Kasiak

Anna Gierej

      IIIb

      IIIa

       IIIc

          1

          1

          1

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

 

Zajęcia

Prowadzący

Klasy

Liczba godzin

Jęz. polski

Izabela Wrzosek

Ia, IIa,IIIb

3

Dorota Gałązka

Ic

1

Renata Majbańska

Ia, IIb, IIIa

3

Matematyka

Anna Kalata

IIIa, IIIb

2

Urszula Kasiak

Ia, Ib,Ic, IIa, IIb

5

         Jęz. angielski            Marta Kotowska     Ia, Ib, Ic

             1

 

         Arkadiusz Kotowski      IIa, IIb

             1

 

         Jęz. rosyjski          Grażyna Grędziak      Ia, Ib, Ic

            1

 

            Chemia            Ewelina Puścian      IIa, IIb

            1

 

 

 

 

 

 

lipiec 2018
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Przyjazne Strony:

Statystyki strony

Użytkowników:
1
Artykułów:
304
Zakładek:
9
Odsłon artykułów:
406608