Gimnazjum w Sadownem

Publiczne Gimnazjum im. bł. Edwarda Grzymały w Sadownem

Osiągnięcia Sportowe 2011-2012

 

 

 

Osiągnięcia sportowe uczniów w roku szkolnym 2011/2012

 

 

 

1. Powiatowe Indywidualne Biegi
Przełajowe SZS- Miedzna
VI

III

VIII

XII

XII

V

VIII

XII
 Jakubowska Jolanta

Zyśk Magdalena

Wyszyński Adam

Siwek Michał

Szutkowski Jakub

Morajko Karol

Czubak Przemysław

Koroś Marcin
 Ic

IIIa

Ia

Ib

IIc

IIc

IIb

IIIc
 2.  Powiatowe Sztafetowe Biegi
Przełajowe-Miedzna
 IIIm

Koroś Marcin

Kucharek Maciej

Tymiński Daniel

Morajko Karol

Szutkowski Jakub

Czubak Przemysław

Kowalczyk Rafał

Wyszyński Adam

Siwek Michał

Zawadzki Dawid

Dębowski Emil

IIIc

IIIa

IIIa

IIc

IIc

IIb

IIb

Ia

Ib

IIb

Ia
 3.  Powiatowy Turniej piłki nożnej „Szóstki
piłkarskie dziewcząt”
 
Im

Sawicka Anna

Stelmach Karolina

Kobus Natalia

Stępniak Magdalena

Zyśk Magdalena

Sowińska Paulina

Dymek Magdalena

Gałązka Ewelina

Dzieciątko Karolina

Kurek Agnieszka

Renik Gabriela

Jakubowska Jolanta

IIb

IIa

IIIa

IIIc

IIIa

Ic

IIa

IIIa

IIc

Ic

Ic

Ic
 4.  Powiatowy Turniej piłki nożnej „Szóstki
piłkarskie chłopców”
 IV

Brzostek Przemysław

Tymiński Daniel

Kuczkowski Michał

Kania Bartłomiej

Koroś Marcin

Pieńkowski Kamil

Dobosz Cezary

Dębkowski Mateusz

Akonom Konrad

Szutkowski Jakub

IIIa

IIIa

IIIb

IIIc

IIIc

IIIc

IIa

IIa

IIb

IIc
 5.  Powiatowy Turniej Piłki Nożnej LZS
klas I-II
 Im

Łopaciński Jakub

Szutkowski Jakub

Akonom Konrad

Wycech Szymon

Dębkowski Emil

Abramczuk Przemek

Karczmarczyk Patryk

Wyszyński Adam

Dębkowski Mateusz

Urbankowski Bartosz

Dobosz Cezary

Dzieciątko Przemysław

Ia

IIc

IIb

IIb

Ia

IIb

IIb

Ia

IIa

IIa

IIa

IIb
 6.  Powiatowy Turniej Piłki Nożnej LZS
klas I-II dziewcząt
 Im

Dymek Magdalena

Stelmach Karolina

Ogonowska Alicja

Sowińska Paulina

Renik Gabriela

Kurek Agnieszka

Zawadzka Kamila

Jóżwik Natalia

Dzieciątko Karolina

Jakubowska Jolanta

Sawicka Anna

IIa

IIa

IIb

Ic

Ic

Ic

IIa

Ic

Ic

Ic

IIb
 7.  Powiatowe zawody
w drużynowym tenisie stołowym
 Im

Decyk Przemysław

Brzostek Przemysław

IIIa

IIIa
 8.  Regionalne zawody
w drużynowym tenisie stołowym
 IVm

Decyk Przemysław

Brzostek Przemysław

IIIa

IIIa
 9.  Powiatowe zawody lekkoatletyczne
SZS
 
I m – 100m

II m -100m

I m -300m

II m –pchnięcie kulą

II m-300 m

IV m-1000m

IIm – sztafeta 4x100m

Wysocka Aleksandra

Kądziela Karolina

Zyśk Magdalena

Kobus Natalia


Szutkowski Jakub

Makarski Józef

Wysocka Aleksandra

Dymek Magdalena

Kądziela Karolina

Jóźwik Natalia

 

IIa

Ia

IIIa

IIIa


IIc

IIc

IIa

IIa

Ia

Ic
 10.  Regionalne zawody lekkoatletyczne
 
IV m -200m


V m-1000m

Zysk Magdalena

Szutkowski Jakub

IIIa


IIc

 

 

 

 

 

grudzień 2017
N P W Ś C Pt S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Przyjazne Strony:

Statystyki strony

Użytkowników:
1
Artykułów:
274
Zakładek:
9
Odsłon artykułów:
306598