Osiągnięcia Sportowe 2012-2013

12  WRZEŚNIA  2012 R.  REGIONALNE  INDYWIDUALNE  BIEGI  PRZEŁAJOWE  LZS – ŻELISZEW

W zawodach startowało z naszej szkoły 20 osób (6 osób z klas I, 8 osób z klas II i 6 osób
z klas III). Drużynowo zajęliśmy II miejsce. Indywidualnie:

I m     Jakubowski  Mateusz klasa I c
III m   Ania  Uziębło I c
II m    Jakub  Szutkowski III c

24  WRZEŚNIA  2012 R.  POWIATOWE  INDYWIDUALNE  BIEGI  PRZEŁAJOWE  SZS – MIEDZNA

I m   Jakubowski Mateusz  I c

III m Jakubowska  Jolanta II c

II m  Kozaryna  Czarek  II c

III m Szutkowski  Jakub  III c

27 WRZEŚNIA 2012 R. POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE SZS – MIEDZNA

III b, Szutkowski Jakub i Morajko Karol III c, Dzieciątko Przemek III b – rez.

02  PAŹDZIERNIK  2012 R.  POWIATOWE  ZAWODY SZS W SZÓSTKACH PIŁKARSKICH DZIEWCZĄT  –  WĘGRÓW

III m – drużyna w składzie: Ziółkowska Partycja I b, Deluga Patrycja I c, Kądziela Karolina i Decyk Klaudia II a, Jóźwik Natalia i Dzieciątko Karolina II c, Stelmach Karolina III a, Sawicka Ania III b, Jola Jakubowska II c – rez.

10  PAŹDZIERNIKA  2012 R.  REGIONALNE  INDYWIDUALNE  BIEGI  PRZEŁAJOWE  SZS – SIEDLCE

WICEMISTRZ REGIONU – II m – Jakubowski Mateusz Ic – kwalifikacja do zawodów wojewódzkich

27  WRZEŚNIA 2012 R. POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE SZS – MIEDZNA

MISTRZOWIE POWIATU – I m – drużyna chłopców w składzie: Jakubowski Mateusz I c, Kozaryna Czarek i Bartek Chojnowski II c, Kowalczyk Radek, Kowalczyk Rafał, Czubak Przemek, Akonom Konrad i Zawadzki Dawid III b, Szutkowski Jakub i Morajko Karol III c, Dzieciątko Przemek III b – rez.

22  LISTOPADA  2012 R.  POWIATOWE  ZAWODY LZS W „6” PIŁKARSKICH DZIEWCZĄT KLAS II i MŁODSZYCH – ŁOCHÓW

MISTRZOWIE POWIATU – I m – drużyna dziewcząt w składzie: Wysocka Karolina I a, Ziółkowska Patrycja I b, Deluga Patrycja I c, Wyszyńska Karolina II a, Kądziela Karolina II a, Kurek Agnieszka II c, Dzieciątko Karolina II c, Jakubowska Jolanta II c, Karczmarczyk Agata IIb.

23  LISTOPADA  2012 R.  POWIATOWE  ZAWODY LZS W „6” PIŁKARSKICH CHŁOPCÓW  KLAS II i MŁODSZYCH –  ŁOCHÓW

MISTRZOWIE POWIATU – I m – drużyna chłopców w składzie: Dłuski Daniel I a, Borowy Michał I a, Siwek Michał I b, Jakubowski Mateusz I c, Cyran Grzegorz II a, Łopaciński Jakub II a, Dębkowski Emil II a, Wyszyński Adam II a, Wyszyński Rafał II b, Dąbrowski Szymon II b, Chojnowski Bartek II c.

13 LUTEGO 2013 R. POWIATOWY TURNIEJ SZS W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT ŁOCHÓW

MISTRZOWIE POWIATU – I m – drużyna dziewcząt w składzie: Sawicka Anna IIIb, Wysocka Aleksandra IIIa, Stelmach Karolina IIIa, Dymek Magdalena IIIa, Deluga Patrycja Ic, Jóźwik Natalia IIc, Kurek Agnieszka IIc, Wysocka Karolina Ia (r), Jakubowska Jolanta IIc (r), Mierzejewska Natalia IIIb(r).

14  LUTEGO  2013 R.  POWIATOWY  TURNIEJ  SZS W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW–  ŁOCHÓW

III m – drużyna chłopców w składzie: Akonom Konrad IIIb, Wycech Szymon IIIb, Dzieciątko Przemysław IIIb, Jakubowski Mateusz Ic, Szutkowski Jakub IIIc, Abramczuk Przemysław IIIb, Jadczuk Szymon Ic, Czubak Przemysław IIIb.

18  LUTEGO  2013 R.  POWIATOWE  DRUŻYNOWE ZAWODY W TENISA STOŁOWEGO - WĘGRÓW

IV m – drużyna  chłopców w składzie: Kucharek Piotr Ib, Bodzon Łukasz IIb.

grudzień 2017