Gimnazjum w Sadownem

Publiczne Gimnazjum im. bł. Edwarda Grzymały w Sadownem

Osiągnięcia sportowe w I sem. roku szkolnego 2017/2018

  Osiągnięcia uczniów z Gimnazjum w Sadowne w zawodach sportowych

w I okresie roku szkolnego 2017/2018

Lp.

Nazwa konkursu/zawodów sportowych

Ranga konkursu/ zawodów

Zajęta

lokata

Nazwisko 
i imię ucznia

Klasa

Opiekun

1.

Powiatowe sztafetowe Biegi Przełajowe – Węgrów- 29.09.2017r.

Powiatowe

IIm drużynowo

Wycech Paweł

Wysocki Arkadiusz

Tytman Piotr

Trojan Bartłomiej

Jabłonka Mateusz

Rydzewski Adrian

Mielcarz Kamil

Gałązka Hubert

Kujawa Michał

Jakubowski Przemysław – rez.

Sawicki Piotr –rez.

IIIa

IIIc

IIc

IIIb

IIc

IIc

IIa

IIa

IIb

IIIc

 

IIIb

J.Giers/ M.Zyśk/ I.Zyśk

2.

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej -  Węgrów- 03.10.2017r.

Powiatowe

IIIm drużynowo

Wycech Paweł

Wysocki Arkadiusz

Majbański Maciej

Akonom Arkadiusz

Jakubowski Przemysław

Andryszczyk Michał

Biernat Kacper

Tytman Piotr

Tytman Paweł

Podgórski Michał

IIIa

IIIc

IIIc

IIIc

IIIc

 

IIIb

IIa

IIc

IIc

IIIb

J.Giers/ M.Zyśk/ I.Zyśk

3.

Regionalne Indywidualne Biegi Przełajowe – Siedlce- 12.10.2017r.

Region

XV m

XVIII m

XXXV m

 

 

XXIII m drużynowo

Jabłonka Mateusz

Wycech Paweł

Rydzewski Adrian

IIc

IIIa

IIc

J.Giers/ M.Zyśk/ I.Zyśk

4.

Powiatowy Turniej Piłki Halowej – Łochów- 27.11.2017r.

Powiatowe

IIm drużynowo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IIIm drużynowo

Biernat Kacper

Bierrnat Mateusz

Subda Jakub

Mielcarz Kamil

Tytman Piotr

Tytman Paweł

Rydzewski Adrian

Jabłonka Mateusz

Akonom Piotr

 

Wielgat Julia

Suska Katarzyna

Kalbarczyk Beata

Gajewska Magdalena

Gałązka Anna

Kędzierska Nikola

Kowalczyk Wiktoria

IIa

IIa

IIc

IIa

IIc

IIc

IIc

IIc

IIa

 

IIc

IIc

IIc

IIb

IIa

IIc

IIc

J.Giers/ M.Zyśk/ I.Zyśk

5.

Powiatowy Turniej Piłki Koszykowej –Sadowne- 11.12.2017

Powiatowe

V-VI m

Olton Anna

Robak Emilia

Stefaniak Dominika

Majorek Zuzanna

Kłósek Patrycja

Koralewska Karolina

Melchner Weronika

Ogonowska Natalia

Suska Malwina

IIIc

IIIb

IIIb

IIIc

IIIc

IIIc

IIIc

IIIc

IIIc

J.Giers/ M.Zyśk/ I.Zyśk

  6.

Powiatowy Turniej Piłki koszykowej –Sadowne-18.12.2017r.

Powiatowe

IV-VI m

Andryszczyk Michał

Wycech Paweł

Wysocki Arkadiusz

Sawicki Piotr

Trojan Bartłomiej

Wódka Adrian

Gastoł Mikołaj

Podgórski Michał

Ziółkowski Tomasz

Sobolewski Jakub

IIIb

IIIa

IIIc

IIIb

IIIb

IIb

IIb

IIIb

IIIb

IIIb

J.Giers/ M.Zyśk/ I.Zyśk

 

 

 

 

 

 

 

 

sierpień 2018
N P W Ś C Pt S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Przyjazne Strony:

Statystyki strony

Użytkowników:
1
Artykułów:
304
Zakładek:
9
Odsłon artykułów:
413177